יונה אילן – קוסמטיקאית

יונה אילן, הינה קוסמטיקאית בעלת ניסיון כ- 30 שנה ומתמחה בטיפול קוסמטי לכל סוגי העור בשילוב מוצרים על בסיס טבעי. יונה, מקבלת את הלקוחה מאבחנת את סוג העור ומתאימה לו את הטיפול הטוב ביותר עבורה. בזכות הטיפול האישי והמיוחד הלקוחה לאחר הטיפול יוצאת עם הרגשת רעננות חיוך ורוגע  ועור פנים בריא וזוהר.

טיפול הפנים שמעניקה יונה מתאים לכל סוגי העור כגון עור יבש עד יבש מאוד, עור מעורב, עור שמן ועור רגיל , כל סוג עור מקבל את ההתייחסות המיוחדת המתאימה עבורו.

בנוסף, יונה אילן, מתמחה בטיפול אקנה, צלקות שנוצרו בעקבות אקנה בגיל מבוגר יותר. מי אינו זוכר כמה פצעי אקנה גרמו לביטחון העצמי שלנו לרדת?  הרבה בני ובנות נוער, מגיעים לטיפול בקליניקה על מנת לרפא את עורם ולקבל חזרה את הביטחון העצמי. יונה מטפלת במקצועיות ובמסירות בבני הנוער שיש להם פצעי אקנה, כך שעורם יהיה חלק  והם יוכלו להיות שוב בין חבריהם מבלי לחשש ממראה עורם.

הסרת שיער

ישנן נשים ונערות שהן שעירות בפנים והן מעוניינות להיפטר מהשיער המיותר שלבטח אינו מוסיף ליופי במיוחד כאשר הוא נמצא על הפנים.  באמצעות כמה טיפולי אפילציה במרכז, הפנים תהיינה חלקות וללא סימנים . מי שמעוניינת להסיר שיער בשיטה האורגנית יונה מבצעת גם טיפולי שעווה מקצועיים .

עיסויים וטיפולים

בקליניקה של יונה ניתן לקבל כמה סוגי עיסויים לפי בחירת הלקוחה,  עיסויים טיפוליים בפנים , בקרקפת בחצי הגב והזרועות העיסוי מעניק חוויה הגורמות להרגשת הקלה פינוק ורוגע. כשהנפש רגועה, גם עור הפנים נראה הרבה יותר טוב, הפנים הן בהחלט הראי של הנפש על פי השקפתה וניסיונה של יונה אילן

שיאצו משולב

טיפולי עיסוי שיאצו משולב בכאב גופני ונפשי, שיאצו אמנות הטיפול במגע, מבוסס על הרפואה סינית עתיקה, יונה משלת מספר טכניקות עיסוי והקשבה לגוף,  הטיפול משלב עיסוי בשמנים ארומתרפיים להרגת הגוף הטפול מלווה במוזיקה מרגיעה את הגוף והנפש.

מוצרים על בסיס טבעי

היות ויונה אילן, דוגלת במוצרים על בסיס טבעי, ניתן למצוא בקליניקה לרכשיה לשימוש ביתי מוצרים לעור הפנים כגון סבונים וג'לים לניקויי העור  סוגי פילינג ,מסכות , מסנני קרינה , שמנים ארומטיים  קרם לחות מסוגים שונים , קרם לילה וסרום  לכל סוגי העור.

קוסמטיקאית – מטיפולים נוספים :

נרות הופי – שעוזרים לאיזון שיווי משקל, צלצולים ורעשים שונים באזנים ודלקות אזנים המתאימים לאוכלוסייה מגיל ינקות ועד למבוגרים .תוכלו לקבוע תור ולהתרשם מהטיפול המקצועי והמסור של יונה אילן .

יונה אילן כאן בשבילך , לייעוץ, אבחון וכל שאלה – להזמת טיפולים חייגי 052-38362928