טיפולי פנים

כרטיס הביקור שלנו הוא המראה החיצוני שלנו , לכן ישנה חשיבות רבה לטפח את עור הפנים בקביעות.

עור הפנים שלנו ניזוק עם השנים מחשיפה יום יומית לשינויי מזג האויר, זיהום האויר, חשיפה לשמש  ועוד … על כן חייב עור הפנים להיות מטופל בצורה סדירה ונכונה.
טיפול נכון לעור הפנים מעניק חיוניות וזוהר לעור ותוצאות מוכחות לאורך זמן.
ישנם סוגים שונים של טיפולי פנים לפי כל סוג עור, עור שמן או יבש ,עור צעיר או בוגר עור עם בעיות אקנה ( פצעי בגרות ) ולכן חייב להתאים את סוג הטיפול לפי סוגו של כל עור.
יש לטפח ולתחזק את העור גם לאחר טיפול הפנים, כך שהוא ימשיך לקבל את הלחות הדרושה לו.

יונה אילן  קוסמטיקאית מקצועית המתמחה בכל סוגי העור ויודעת לאבחן ולהעניק לעור הפנים בדיוק את מה שהוא צריך באמצעות טיפול פנים ושימוש בתכשירים  על בסיס טבעי , בינהם  תכשירי ניקוי, פילינג, החדרת לחויות, מסיכות, שמנים ועוד.
יונה מאבחנת את עור הלקוחה מתאימה לה את הטיפול ותכשירי הטיפוח הן במשך טיפול הפנים בקליניקה והן לאחריו, להמשך טיפוח ותחזוקת עור הפנים גם בבית.

לאחר אבחון סוג העור, השלב הראשוני הוא ניקוי  עור הפנים  באמצעות סבונים  וג'לים מיוחדים ועדינים. לאחר ניקויי הפנים, יונה מניחה פילינג  שמותאם לפי סוג העור ומטרתו קילוף קל של העור, הסרת תאי עור מתים והכנה לניקוי היסודי יותר.
לאחר הסרת הפילינג מניחים ג'ל שנועד לריכוך והתפחת עור הפנים על מנת שיהיה קל יותר לבצע ניקוי קומודונים {"הוצאת שחורים מעור הפנים"}.
לאחר הניקוי העמוק,  יונה מרגיעה את העור ומתחילה בעיסוי על פי מצבו וסוגו של העור. העיסוי יכלול את איזור הפנים, הקרקפת, גב עליון וזרועות הידיים. משך העיסוי כ – 10 דקות .
לאחר מכן, כאשר העור נרגע והלקוחה נינוחה, יונה מורחת  מסיכת פנים טיפולית או מסכת לחות ויופי.

ניתן להוסיף טיפולים מיוחדים נוספים כמו רטיות לעיניים שמרגיעות, מסיכה ממצקת ועוד…
הטיפולים מתבצעים בקליניקה של יונה אילן,  בשילוב של מוסיקה נעימה ומרגיעה.

מומלץ לבצע טיפול פנים אחת לכל חודש, על מנת שעור הפנים יהיה מתוחזק כראוי מומלץ לרכוש מוצרים על בסיס טבעי להמשך טיפול העור בבית

למידע נוסף על הסרת שיער – לחצו כאן

.