הסרת שיער

הסרת שיער מתבצעת בקליניקה של יונה אילן עבור נשים בלבד. ישנן שתי שיטות עיקריות שיונה עובדת על פיהן שהן שעווה ואפילציה.

האפשרויות של ביצוע טיפול שעווה הן בעור הפנים, ידיים, רגליים, מפשעות, בית שחי רכל חלקי הגוף . השעווה הינה מיוחדת, המבוססת על חומרים טבעיים.
שיטת הסרת שיער בשעווה מחזיקה עד 6 שבועות. הפעולה מתבצעת באמצעות גלגלת רול המכילה את השעווה החמה. מניחים רצועת בד על השעווה ומושכים נגד צמיחת השיער. העור הופך חלק, נעים ונקי משיער. לאחר הסרת השיער, יונה מורחת חומרים להרגעת העור.

בנוסף יישנה שעווה קרה המתקפלת ומיועדת במיוחד לאזור הפנים .

הסרת שיער מהפנים בשיטת האפילציה,  פעולת העבודה מתבצעת בכשיר עם מחט דקיקה וזעירה המוחדרת לזקיק השעה וגורמת על ידי פולס חשמלי לניתוק שורש השעה , וע"י הפנצטה נמשכת החוצה בקלות , הטפול גורם להרס שורש השערה וסדרת טיפלים אחדים גורמת להפסקה של צמחת השערה . יונה מנקה את עור הלקוחה הדבר חיוני וחשוב לפני האפילציה. למי שסובלת ורגישה מאוד רוכשת משחת אמלה בבית המרקחת להרגעה של העור ולאלחושו לפני הטיפול מורחת כחצי שעה לפני הטיפול חשוב לנקות את עור הפנים לפני מריחת האמלה.

על מנת להגיע ליעד הנכסף של הרחקת שיער מעור הפנים לצמיתות, יש להתאזר באורך רוח בהתבסס על ממוצע מינימלי של טיפולי אפילציה בעור הפנים. מאחר ואזור הצמיחה בפנים עשוי להיות הורמונלי או משתיית תרופות שונות העלול לגורם לצמיחה יתר של שיער בפנים. יונה אילן שהיא קוסמטיקאית מדופלמת ומתמחה באפילציה, ממליצה על סדרת טיפולים. בין טיפול לטיפול, יש לתת לשיער באזור הפנים לצמוח, הכמות של הטיפולים תהיה על פי סוג הצמיחה והשיער.

מומלץ, לבצע אפילציה בפנים רק באמצעות קוסמטיקאית מנוסה בטיפול עור הפנים ושלמדה ויש לה ניסיון באפילציה יונה תראה ותבחין בסוג השיער על עור הפנים ותוכל לשער את כמות הטיפולים הדרושה עד להעלמת השיער לצמיתות. למי שאינו יודע, האפילציה הינה מחט חשמלית הפועל עם אינפרה אדום שעוזר לחדירה טובה יותר בריפוי העור על מנת למנוע צלקות בעת הסרת השיער לצמיתות. על מנת להיפטר מהשיער המיותר לצמיתות, יש לבצע סדרת טיפולים על פי מצב השיעור {יש כאלה שזקוקות לפחות טיפולים ויש כאלה שזקוקות למספר טיפולים נוסף}. לאחר הטיפול באפילציה, יונה אילן מנקה את עור הלקוחה  ויחד עם זאת עוברת שוב עם מעשיר האינפרה אדום בכדי לסגור את הנקבוביות ולהרגעת העור ובנוסף, היא מורחת חומר מרגיע על אזורי האפילציה.

למידע נוסף על טיפול פנים מקצועי – לחצו כאן