שיאצו

שיאצו – עיסוי טיפולי משולב המטפל בכאב גופני ונפשי 

 

שיאצו, הינה אמנות טיפול במגע שמקורה מן הרפואה הסינית העתיקה המטפלת בנקודות אנרגיה, בחסימות ומתיחים בכל הגוף. הפירוש של שיאצו הוא שי-אצבע ואצו- לחץ. המטפל משתמש לא רק בכפות ידיו אלא גם במרפקים. בגלל היכולות הרבות של טיפול בשיאצו, שיטה זו, הפכה לשיטה המקובלת ביותר בתחום הרפואה האלטרנטיבית שהפכה להיות מבוקשת בשנים האחרונות.
על פי הרפואה הסינית, זורמים בגופינו 12 ערוצי אנרגיה- המרידיאנים.(מרידיאן- מסלול זדרימת דם יותר טובה.)  כל מרידיאן, מושפע מאיבר מסוים בגופנו ואחראי על התפקודים השונים בגוף ובנפש האדם.
המטפל, יכול לאבחן אילו מרידיאנים נמצאים בחוסר איזון, או לחלופין עודף איזון.

יונה אילן מטפלת שיאצו בעלת הסמכה לטיפול בבית ספר שלוס בתל אביב אצל האילן הורוביץ, יונה עוסקת בזה כעשירם שנה ויודעת להתאים את הטיפל  אישית תוך ההתמקדות במרדיאנים הבלתי מאוזנים, על המטופל לשכב על מיטה נוחה.

שיאצו – שיטת הטיפול

בשיטת הטיפול של יונה משולבים מספר טכניקות עיסוי והקשבה לגוף, כאשר יונה מניחה את ידיה על המטפול היא מקבלת אינפורמציה על איזורים עם חסימה אנרגטית.
לפני תחיילת הטיפול הראשון יונה מתשאלת את המטפל על מצבו הבריאותי ובהתאמה למצבו מכינה תכנית עבודה לסדרת טיפולים.
הטיפול משלב עיסוי בשמנים אתרים להרגעת הגוף בהתאם לנתונים, לנקודות הטיפול והצורך של המטופל. במהלך הטיפול לומד המטופל לשחרר החזקות מיותרות בגוף ובנפש.
הטיפול נערך כ 40 דקות עד שעה, מומלץ לתחזק את הגוף עם סדרת טיפולים המעניקה חופש תנועה ופותרת מכאבים.

יונה כאן בשבילך, לייעוץ, אבחון ובכל שאלה יונה אילן קוסמטיקה על בסיס טבעי – לתאום פגישה ויעוץ התקשרי 052-3862928

 

למידע נוסף על טיפול בנרות הופי – לחצו כאן